Зморшки

 

Ендермологія -    (Лімфодренажний масаж) Апаратна методика яка представлена в Косметологічному центрі Naturel та направлена на позбавлення набряків  на обличчі, під очима ,над верхньою повікою ,зменьшення другого підборіддя,  відновлення пружності.

Погіршення зовнішнього вигляду шкіри з віком пов'язано з тим, що в її капілярах порушується мікроциркуляція крові і синтез еластину і колагену - білків, що відповідають за пружність. У результаті з'являється в'ялість, зморшки, втрачається здатність до відновлення після деформації, ліфт-масаж обличчя надає механічний вплив на глибокі шари шкіри і жирової клітковини, що робить позитивний вплив на її стан і зовнішній вигляд.

Під час процедури  шкіра проробляється, так званою, маніпулою- спеціальною насадкою. За допомогою вакууму ділянка шкіри злегка всмоктуюється і пропрацьовується кожний міліметр на обличчі.

Така процедура сприяє виведенню надлишку рідини з шкіри і стимулює обміну речовин. У результаті навіть після одного сеансу зникають набряки, провисання і дрібні зморшки. Зазвичай такий апаратний масаж обличчя проводять із 10 процедур, повторюючи їх по два рази на тиждень. Його неможливо проводить в домашніх умовах, і для проходження процедури необхідно звернутися в Косметологічному центрі Naturel

 

Апаратна методика яка відновлює пружність і сприяє активізації природних процесів, в основі яких лежить вироблення колагену і еластину. Ліфтинг сприяє прогріванню верхніх шарів шкіри, під час якого відбувається скорочення переростянуного гологену і відновлюється пружність і за рахунок такої діі колагенові волокна здавлюють грижові мішки в якіх застоюється рідина і тим самим не має випячування грижового мішка тому що волагенові валокна його стримують.

Ліфтинг без скальпеля.Метод заснований на використанні високих температур, коли при прогріванні тканин відбувається стимуляція клітин, сприяють утворенню колагену і еластину (які відповідають за пружність і еластичність шкіри). За допомогою спеціального приладу на клітини шкіри впливають радіохвилі, що викликають нагрівання в певних ділянках.

Процедура включає обробку необхідних областей за допомогою насадок спеціальної форми і будови .Тканини добре прогріваються, відбувається утворення нового колагену.

Метод ідеальний для корекції тільки що зявившихся проблем зі шкірою - зміни чіткого овалу обличчя, провисаючих складках, зморшках. Він значно безпечніший ніж пластична операція, яка належить до способів омолодження обличчя на більш пізніх стадіях природного старіння.

В результаті проведення ряду процедур радіохвильового ліфтингу можна помітити значне скорочення зморшок, розгладження шкіри, зникнення заломів. Овал обличчя стає чіткіше, шкіра виглядає пружною і молодшою.

Перевагами радіохвильового ліфтингу є:

- Відсутність оперативного втручання в організм.

- Після процедури на шкірі не видно наслідків у вигляді рубців і шрамів.

      - Не потрібно дотримуватися реабілітаційний період.

      - Процедуру можна проводити в будь-який час року.

      - Радіохвильовий ліфтинг у ряді випадків є перспективною альтернативою пластичної операції.

 

Новинка! SKINJEXION - високотехнологічний космецевтичний догляд для боротьби із зморшками та корекції вікових змін шкіри, що представлена в Косметологічному центрі.

- Вакцина молодості NO AGE VXN для призупинення формувань зморшок

- Синтетична блокада мязових скорочень без ботулотуксину для розгладження зморшок

- Косметичний філінг для безінєкційного заповнення зморшок

Чи є інєкційні методики в естетичній медицині єдиною ефективною зброєю в боротьбі із зморшками?  

Дійсно, уколи краси сьогодні дуже популярні. Вони задовольняють реальні потреби сучасних жінок, які прагнуть до швидкої та помітної корекції віковиї змін шкіри.

Для корекції вікових змін шкіри дослідницький центр ERICSON LABORATOIRE розробив лінію викокотехнологічних космецевтичних препаратів СкінДжексон, та представив дану методикув Косметологічному центрі. Дана процедура забезпечує високу ефективність повну безпечність в боротьбі із зморшками та є альтернативою багатьом іньєкційним методикам омолодження.

Швидкий та помітний результат процедури оснований на використанні інноваційних інгредієнтів, які є продуктом високих наукових технологій. Ці компоненти дозволяють в стислі строки зменшити вираження зморшок.

Біокомплекс Імуділін чинить вплив через імунокомпонентні клітини є свого роду “вакциною молодості” - значно пригнічуючи процес старіння тканин.

Новітній комплекс SNAP-8  - має схожу дію з ботулотуксчним токсином на рівні нейромязових синупсів, знижує скорочення мімічних мязів і розгладження зморшок.

Високомолекулярна гіалуронова кислота з молекулярною вагою 2,2 млн дальтон - звязує воду, заповнює зморшки та вирівнює рельєф шкіри, виконуючи функцію косметичного філлеру.

 

Даний апарат представляє собою герметичну вакуумно-проточну систему з робочою абразивною насадкою, виконаною із алмазу. В апарат під’єднується спеціальна лікувальна сироватка, яка під час мікрошліфування поверхні шкіри вводится з допомогою тиску у верхні шари шкіри. Сироватка підбирається в залежності від проблеми, а саме:

- Ліквідація зморшок

- Ліквідація пігментації

- Ліквідація запальних елементів на обличчі

По ефективності процедура має наступні переваги: помітний результат вже після першої процедури, розгладження зморшок, очищення шкіри і пор на ній, ліквідація запальних процесів та висипань на шкірі, відновлення водного балансу у внутрішніх шарах шкіри,  шліфовка шкіри, покращення кольору шкіри, та набуття шовковистого стану.

Після проведення процедури, кожен клієнт може звернути увагу на прозорий резервуар, який знаходиться в апараті, в якому  знаходяться всі забруднення, які були на шкірі, комедони, сухі лусочки ороговівших клітиночок, які заважали шкірі дихати. Після чого зявляється  відчуття легкості, сяяння та бархатистості шкіри.

 

А- Ліфт запатентований ДМК курс, що представляє Косметологічний центр Naturel,  не хіріргічної пядтяжки обличчя.

Вирішує наступні проблеми - не чіткий овал обличчя, поява “бульдожих щічок”, знижений тонус шкіри обличчя шиї та декольте, профілактика вікових змін після 40-45 років.

Результат - пряжня шкіра з хорошим тургором, чіткий овал обличчя, гарний колір, профілактика гравітаціного птозу (провисання всіх тканин обличчя), щільність всіх мязів обличчя, альтернатива фейсліфтингу.

Не чіткий овал обличчя, подвійне підборіддя, та провисаючі “бульдожі щічки” - це вікові зміни, які завдають багато неприємностей тим кому за 50…

Підтяжка овалу обличчя як ні одна інша омолоджуюча процедура потребує комплексного підходу, оскільки в повному обсязі впливає на шкіру, мязи та жирову тканину. І якнайкраще суттєво придає свіжості всьому образу.

Данне Монтегю Кінг - засновник американської лікувальної марки Данне із 45-ти річним стажем корекції вікового синдрому, розробив ефективну програму А-Ліфт, направлену на нехірургічну підтяжку овалу обличчя.

Вона розрахована на 12 процедур, які виконуються 1 раз в тиждень та гарантують вражаючі результати.

В ході програми досягається тургор шкіри, закріплення лицьових мязів, покращення кольору обличчя та зменшення провисань шкіри.

Курс складається із різних процедур, послідовність яких прописана американським протоколом процедур Данне.

З певною періодичністю в курсі А-Ліфт включена процедура - відома “Потрійна маска” - яка представлена в Косметологічному центрі Naturel - ферментна маска та всесвітньо відомий Pro Alpha Peel, що дає чудові результати тургору шкіри.

 

Потрійна маска.

Ефективний пілінг можливий лише тоді, коли кожен матрик очищений від продуктів обміну та накопичених токсинів, тому перш ніж насичувати шкіру всім необхідним, її необхідно очистити від всього непотрібного.

При дотриманні цього природнього закону при кожній процедурі - таємниця успіху А-Ліфт від Данне.

Обовязковою умовою дотримання результатів є використання в домашньому догляді засобів Данне, направлених на підтримання та закріплення успіхів, досягнутих під час проведення процедур в Косметологічному центрі Naturel.

 

Колагенова попма – нова процеда від ДМК для підсилення вироблення колагену і відновленню пружності. Колагенова помпа основана на насиченні шкіри максимальною кількості вітаміна  С і запуску процесів активного виробництва волокон ,які забезпечують здоровий , молодий і підтягнутий вигляд .

Вітамін С “Бос фібробластів” як його називає засновник марки Данне Монтегю Кінг. Без максимальної концентрації в шкірі вітаміну С процеси утворень колагену замітно знижуються. Крім цього вітамін с робить пружніми судни, покращує колір обличчя і є сильним антиоксидантом, який продидіє фотостарінню (старінню під дією ультрафіолету сонячного чи солярію).

Такий високий концентрат, який реально знаходиться в препараті, не вдавалося отримати нікому з провідних виробників косметики. При нанаесенні на шкіру аплікатором кремнієві оболонки розтоплюються і лікувальний вітамін С 20% проникає в шкіру без втрати своєї активності. Таку високу концентрацію вітаміну С неможливо ввести в склад кремоподібних препаратів, за архунок того, що він денотує крем.

Данне знайшов вихід - він створив препарат 20%-ого вітаміну С FiberBlast C  у вигляді порошку, та вмістив його в кремнієву оболонку для захисту від окиснення.

Колагенова помпа - процедура Косметологічного центру Naturel, світової марки DANNE, для вироблення колагену та підтяжки.

Процедура Колагенова помпа - заключається в попередньому нанесенні Quick pee, що покращує кровообіг та знімає шар омертвілих клітин. Потім наноситься FiberBlast C та гель 10%-ого вітаміну С під плівочку, для глубокого проникнення, а в заключення - легкий крем з амінокислотами ProAmino Creme, який насичує активовані клітини шкіри матеріалом для вироблення колагену.

FiberBlast C  процедура Косметологічного центру Naturel- ефективна для -

Результат помітний одразу - підтянута, сяюча та молода шкіра.

Після курсу Колагенової помпи результат буде ще більш виразним та довготривалим, вражаючим навіть для пластичних хірургів.

Перебудовуючи шкіру – змінюєм життя!

 

Кожна жінка мріє залишитися молодою та привабливою завжди, але, на жаль, час невблаганний і вносить свої корективи в нашу зовнішність. З часом ми помічаємо як обличчя вкривається дрібними, а згодом і глибокими, зморшками. Звичайно, така картина зовсім не тішить, ми впадаємо у відчай та починаємо комплексувати стосовно своєї зовнішності. Як би там не було, а час зупинити можливо. Як? За допомогою апараne EXILITE визнаним усім світом.

Корекція зморшок у Чернівцях стала більш ефективною завдяки обладнанню  фотоомолодження BTL! Фахівці центру пропонують відчути на собі ефективність BTL.

EXILITE– це методика, що полягає у впливі на ділянку шкіри імпульсного світла, яке в свою чергу усуває ознаки старіння шкіри.Омолодження  EXILITE допомагає уникнути передчасного старіння шкіри .Суть методу омолодження –

Суть фотоомолодження полягає в тому, що під час сеансу світлові хвилі проникають в глибокі шари шкіри та руйнують клітини, що мають надлишок меланіну, «застарілі» волокна колагену. Такий метод омолодження дозволяє ефективно боротися не лише з віковими змінами, але й із пігментними плямами та судинними змінами. Процедура омолодження  проходить легко та безболісно.

Обираючи світло з різною довжиною хвилі за допомогою фільтрів, лікар може усунути не одну косметичну проблему, а декілька.

Щоб процедура проходила максимально комфортно, спеціалісти підберуть необхідну температуру охолодження саме для вашої шкіри .

 

Покази для омолодження EXILITE

-Старіння шкір

 -В”яла шкіра

-Почервоніння шкіри

-Купероз

-Профілактика зморшок

-Реабілітації після пластичних операцій

 

Протипокази для омолодження EXILITE

-Вагітність;

-Схильність до утворення келоїдних рубців;

-Декомпенсовані загальні захворювання;

-Онкопатологія;

-Фотодерматози.                                                                                                              

Підготовка до омолодження

Перод омолодженням  EXILITE на шкіру наноситься спеціальний гель, при цьому на очі одягають темні окуляри, які захищають від яскравого світла. Під час процедури фотомолодження клієнт може відчути легке поколювання або печіння.Ефект помітний вже після першої процедури. Шкіра стає пружною, має більш здоровий вигляд, зникає судинна зірочка і пігментація.

Післяпроцедурний режим

Після омолодження EXILITE на шкірі з`являється почервоніння, яке може зберігатися протягом декількох годин. Зазвичай післяпроцедурний  період проходить легко і зовсім не впливає на звичний для Вас розпорядок дня.

Кількість процедур

Курс омолодження EXILITE- від 1-3 процедур з інтервалом у два,три тижні. Позитивний результат настає вже після першого сеансу.

Тривалість кожної процедури фотоомолодження становить близько 20 - 40 хвилин, залежно від зони, яка Вас цікавить. Глибина, сила і час впливу визначаються індивідуально.

Реабілітаційний період

Не рекомендовано засмагати 2 тижні до та 2 тижні після процедури, також варто обмежити відвідування сауни протягом трьох днів після проведення процедури.

При виході на вулицю бажано наносити сонцезахисний крем з високим фактором захисту (не менше 40 spf).

Замовлення послуги

ВИД ПОСЛУГ

Інші процедури

Отримати консультацію