Пігментація

 

Її засновник Данне Монтегю-Кінг (Danné Montague-King)доктор біохімік запропонував чітку концепцію роботи зі шкірою, яка містить наступні чотири кроки: ліквідувати, відновити, захистити та підтримати.

Процедура Melanoplex (Proezym і Enzyme для лікування гіперпігментації) – концепція лікувальної методики DMK дає можливість ліквідувати старий надлишковий меланін, який знаходиться в верхніх шарах епідерміса.

 

Даний апарат представляє собою герметичну вакуумно-проточну систему з робочою абразивною насадкою, виконаною із алмазу. В апарат під’єднується спеціальна лікувальна сироватка, яка під час мікрошліфування поверхні шкіри вводится з допомогою тиску у верхні шари шкіри. Сироватка підбирається в залежності від проблеми, а саме:

- Ліквідація зморшок

- Ліквідація пігментації

- Ліквідація запальних елементів на обличчі

По ефективності процедура має наступні переваги: помітний результат вже після першої процедури, розгладження зморшок, очищення шкіри і пор на ній, ліквідація запальних процесів та висипань на шкірі, відновлення водного балансу у внутрішніх шарах шкіри,  шліфовка шкіри, покращення кольору шкіри, та набуття шовковистого стану.

Після проведення процедури, кожен клієнт може звернути увагу на прозорий резервуар, який знаходиться в апараті, в якому  знаходяться всі забруднення, які були на шкірі, комедони, сухі лусочки ороговівших клітиночок, які заважали шкірі дихати. Після чого зявляється  відчуття легкості, сяяння та бархатистості шкіри.

Замовлення послуги

ВИД ПОСЛУГ
Замовити

Інші процедури

Отримати консультацію