Єдина в Україні апаратна методика Exilite

Лазерна система, яка основана на дії імпульсів високоефективного випромінювання. Дана апаратна методика є єдиною в Укарїні та представлена лише в Косметологічному центрі Naturel. 

Кожна жінка мріє залишитися молодою та привабливою завжди, але, на жаль, час невблаганний і вносить свої корективи в нашу зовнішність. З часом ми помічаємо як обличчя вкривається дрібними, а згодом і глибокими, зморшками. Звичайно, така картина зовсім не тішить, ми впадаємо у відчай та починаємо комплексувати стосовно своєї зовнішності. Як би там не було, а час зупинити можливо. Як? За допомогою апараne EXILITE визнаним усім світом. Корекція зморшок у Чернівцях стала більш ефективною завдяки обладнанню  фотоомолодження BTL! 

EXILITE– це методика, що полягає у впливі на ділянку шкіри імпульсного світла, яке в свою чергу усуває ознаки старіння шкіри.Омолодження  EXILITE допомагає уникнути передчасного старіння шкіри .Суть методу омолодження – полягає в тому, що під час сеансу світлові хвилі проникають в глибокі шари шкіри та руйнують клітини, що мають надлишок меланіну, «застарілі» волокна колагену. Такий метод омолодження дозволяє ефективно боротися не лише з віковими змінами, але й із пігментними плямами та судинними змінами. Процедура омолодження  проходить легко та безболісно.  Обираючи світло з різною довжиною хвилі за допомогою фільтрів, лікар може усунути не одну косметичну проблему, а декілька.

Покази для омолодження EXILITE

-Старіння шкіри

 -В'яла шкіра

-Почервоніння шкіри

-Купероз

-Профілактика зморшок

-Реабілітації після пластичних операцій

                Протипокази для омолодження EXILITE

-Вагітність;

-Схильність до утворення келоїдних рубців;

-Декомпенсовані загальні захворювання;

-Онкопатологія;

-Фотодерматози.                                                                                                              

Підготовка до омолодження

Перод омолодженням  EXILITE на шкіру наноситься спеціальний гель, при цьому на очі одягають темні окуляри, які захищають від яскравого світла. Під час процедури фотомолодження клієнт може відчути легке поколювання або печіння.Ефект помітний вже після першої процедури. Шкіра стає пружною, має більш здоровий вигляд, зникає судинна зірочка і пігментація.

Післяпроцедурний режим

Після омолодження EXILITE на шкірі з`являється почервоніння, яке може зберігатися протягом декількох годин. Зазвичай післяпроцедурний  період проходить легко і зовсім не впливає на звичний для Вас розпорядок дня.

Кількість процедур

Курс омолодження EXILITE- від 1-3 процедур з інтервалом у два,три тижні. Позитивний результат настає вже після першого сеансу.

Тривалість кожної процедури фотоомолодження становить близько 20 - 40 хвилин, залежно від зони, яка Вас цікавить. Глибина, сила і час впливу визначаються індивідуально.

 

Замовлення послуги

ВИД ПОСЛУГ
Єдина в Україні апаратна методика Exilite
Замовити

Інші процедури

Отримати консультацію