Набряки

 

Апаратна методика, що представлена в Косметологічному центрі Naturel, яка направлена на позбавлення набряків  на обличчі, під очима ,над верхньою повікою ,зменьшення другого підборіддя,  відновлення пружності.

Погіршення зовнішнього вигляду шкіри з віком пов'язано з тим, що в її капілярах порушується мікроциркуляція крові і синтез еластину і колагену - білків, що відповідають за пружність. У результаті з'являється в'ялість, зморшки, втрачається здатність до відновлення після деформації.

Ліфт-масаж обличчя надає механічний вплив на глибокі шари шкіри і жирової клітковини, що робить позитивний вплив на її стан і зовнішній вигляд.

Під час процедури  шкіра проробляється, так званою, маніпулою- спеціальною насадкою. За допомогою вакууму ділянка шкіри злегка всмоктуюється і пропрацьовується кожний міліметр на обличчі.

Така процедура сприяє виведенню надлишку рідини з шкіри і стимулює обмін речовин. У результаті навіть після одного сеансу зникають набряки, провисання і дрібні зморшки. Зазвичай такий апаратний масаж обличчя проводять із 10 процедур, повторюючи їх по два рази на тиждень. Його неможливо проводить в домашніх умовах, і для проходження процедури необхідно звернутися в Косметологічний центр Naturel, де проводять дану процедуру.

 

 

Даний апарат представляє собою герметичну вакуумно-проточну систему з робочою абразивною насадкою, виконаною із алмазу. В апарат під’єднується спеціальна лікувальна сироватка, яка під час мікрошліфування поверхні шкіри вводится з допомогою тиску у верхні шари шкіри. Сироватка підбирається в залежності від проблеми, а саме:

- Ліквідація зморшок

- Ліквідація пігментації

- Ліквідація запальних елементів на обличчі

По ефективності процедура має наступні переваги: помітний результат вже після першої процедури, розгладження зморшок, очищення шкіри і пор на ній, ліквідація запальних процесів та висипань на шкірі, відновлення водного балансу у внутрішніх шарах шкіри,  шліфовка шкіри, покращення кольору шкіри, та набуття шовковистого стану.

Після проведення процедури, кожен клієнт може звернути увагу на прозорий резервуар, який знаходиться в апараті, в якому  знаходяться всі забруднення, які були на шкірі, комедони, сухі лусочки ороговівших клітиночок, які заважали шкірі дихати. Після чого зявляється  відчуття легкості, сяяння та бархатистості шкіри.

 

Апаратна методика яка відновлює пружність і сприяє активізації природних процесів, в основі яких лежить вироблення колагену і еластину. Ліфтинг сприяє прогріванню верхніх шарів шкіри, під час якого відбувається скорочення переростянуного гологену і відновлюється пружність і за рахунок такої діі колагенові волокна здавлюють грижові мішки в якіх застоюється рідина і тим самим не має випячування грижового мішка тому що волагенові валокна його стримують.

 

BI-PATCH лімфодренажні маски.Маска бі-петчі для очей стимулює венозну кров ,покращеє мікроциркуляцью .Ліквідовує набряки ,мішки і темні кола під очима.Зморшки навколо очей стають менші помітні, активно протидіє старінню, зовнішній вигляд стає свіжим ,насичуються тканини киснем ,відновлюється нормальний рівень гидратаціі .

Замовлення послуги

ВИД ПОСЛУГ
Набряки
Замовити

Інші процедури

Отримати консультацію