Ericson - Ексклюзивна косметика Косметологічного центру Naturel.

SKINJEXION - високотехнологічний космецевтичний догляд для боротьби із зморшками та корекції вікових змін шкіри, що представлена в Косметологічному центрі.

- Вакцина молодості NO AGE VXN для призупинення формувань зморшок

- Синтетична блокада мязових скорочень без ботулотуксину для розгладження зморшок

- Косметичний філінг для безінєкційного заповнення зморшок

Чи є інєкційні методики в естетичній медицині єдиною ефективною зброєю в боротьбі із зморшками?  

Дійсно, уколи краси сьогодні дуже популярні. Вони задовільняють реальні потреби сучасних жінок, які прагнуть до швидкої та помітної корекції вікових змін шкіри.

Для корекції вікових змін шкіри дослідницький центр ERICSON LABORATOIRE розробив лінію викокотехнологічних космецевтичних препаратів СкінДжексон, та представив дану методику в косметологічному центрі. Дана процедура забезпечує високу ефективність повну безпечність в боротьбі із зморшками та є альтернативою багатьом іньєкційним методикам омолодження.

Швидкий та помітний результат процедури оснований на використанні інноваційних інгредієнтів, які є продуктом високих наукових технологій. Ці компоненти дозволяють в стислі строки зменшити вираження зморшок

Новітній комплекс SNAP-8  - має схожу дію з ботулотуксчним токсином на рівні нейромязових синупсів, знижує скорочення мімічних мязів і розгладження зморшок.

Високомолекулярна гіалуронова кислота з молекулярною вагою 2,2 млн дальтон - звязує воду, заповнює зморшки та вирівнює рельєф шкіри, виконуючи функцію косметичного філлеру.

 

Замовлення послуги

ВИД ПОСЛУГ
Ericson - Ексклюзивна косметика Косметологічного центру Naturel.
Замовити

Інші процедури

Отримати консультацію