RF – процедура Радіо-ліфтингу Косметологічного центру Naturel.

Апаратна методика яка відновлює пружність і сприяє активізації природних процесів, в основі яких лежить вироблення колагену і еластину. Ліфтинг сприяє прогріванню верхніх шарів шкіри, під час якого відбувається скорочення переростянуного колагену і відновлюється пружність і за рахунок такої діі колагенові волокна здавлюють грижові мішки в якіх застоюється рідина і тим самим не має випячування грижового мішка тому що колагенові валокна його стримують.

Ліфтинг без скальпеля.Метод заснований на використанні високих температур, коли при прогріванні тканин відбувається стимуляція клітин, сприяють утворенню колагену і еластину (які відповідають за пружність і еластичність шкіри). За допомогою спеціального приладу на клітини шкіри впливають радіохвилі, що викликають нагрівання в певних ділянках.

Процедура включає обробку необхідних областей за допомогою насадок спеціальної форми і будови .Тканини добре прогріваються, відбувається утворення нового колагену.

Метод ідеальний для корекції тільки що зявившихся проблем зі шкірою - зміни чіткого овалу обличчя, провисаючих складках, зморшках. Він значно безпечніший ніж пластична операція, яка належить до способів омолодження обличчя на більш пізніх стадіях природного старіння.

В результаті проведення ряду процедур радіохвильового ліфтингу можна помітити значне скорочення зморшок, розгладження шкіри, зникнення заломів. Овал обличчя стає чіткіше, шкіра виглядає пружною і молодшою.

Перевагами радіохвильового ліфтингу є:

- Відсутність оперативного втручання в організм.

- Після процедури на шкірі не видно наслідків у вигляді рубців і шрамів.

      - Не потрібно дотримуватися реабілітаційний період.

      - Процедуру можна проводити в будь-який час року.

      - Радіохвильовий ліфтинг у ряді випадків є перспективною альтернативою пластичної операції.

 

Замовлення послуги

ВИД ПОСЛУГ
RF – процедура Радіо-ліфтингу Косметологічного центру Naturel.
Замовити

Інші процедури

Отримати консультацію