Темні кола навколо очей

 

Ендермологія -    (Лімфодренажний масаж) Апаратна методика яка представлена в Косметологічному центрі Naturel та направлена на позбавлення набряків  на обличчі, під очима ,над верхньою повікою ,зменьшення другого підборіддя,  відновлення пружності.

Погіршення зовнішнього вигляду шкіри з віком пов'язано з тим, що в її капілярах порушується мікроциркуляція крові і синтез еластину і колагену - білків, що відповідають за пружність. У результаті з'являється в'ялість, зморшки, втрачається здатність до відновлення після деформації, ліфт-масаж обличчя надає механічний вплив на глибокі шари шкіри і жирової клітковини, що робить позитивний вплив на її стан і зовнішній вигляд.

Під час процедури  шкіра проробляється, так званою, маніпулою- спеціальною насадкою. За допомогою вакууму ділянка шкіри злегка всмоктуюється і пропрацьовується кожний міліметр на обличчі.

Така процедура сприяє виведенню надлишку рідини з шкіри і стимулює обміну речовин. У результаті навіть після одного сеансу зникають набряки, провисання і дрібні зморшки. Зазвичай такий апаратний масаж обличчя проводять із 10 процедур, повторюючи їх по два рази на тиждень. Його неможливо проводить в домашніх умовах, і для проходження процедури необхідно звернутися в Косметологічному центрі Naturel.

 

Колагенова попма – нова процеда від ДМК для підсилення вироблення колагену і відновленню пружності. Колагенова помпа основана на насиченні шкіри максимальною кількості вітаміна  С і запуску процесів активного виробництва волокон ,які забезпечують здоровий , молодий і підтягнутий вигляд .

Вітамін С “Бос фібробластів” як його називає засновник марки Данне Монтегю Кінг. Без максимальної концентрації в шкірі вітаміну С процеси утворень колагену замітно знижуються. Крім цього вітамін с робить пружніми судни, покращує колір обличчя і є сильним антиоксидантом, який продидіє фотостарінню (старінню під дією ультрафіолету сонячного чи солярію).

Такий високий концентрат, який реально знаходиться в препараті, не вдавалося отримати нікому з провідних виробників косметики. При нанаесенні на шкіру аплікатором кремнієві оболонки розтоплюються і лікувальний вітамін С 20% проникає в шкіру без втрати своєї активності. Таку високу концентрацію вітаміну С неможливо ввести в склад кремоподібних препаратів, за архунок того, що він денотує крем.

Данне знайшов вихід - він створив препарат 20%-ого вітаміну С FiberBlast C  у вигляді порошку, та вмістив його в кремнієву оболонку для захисту від окиснення.

 

Колагенова помпа - процедура Косметологічного центру Naturel, світової марки DANNE, для вироблення колагену та підтяжки.

FiberBlast C  процедура Косметологічного центру Naturel- ефективна для -

Результат помітний одразу - підтянута, сяюча та молода шкіра.

Після курсу Колагенової помпи результат буде ще більш виразним та довготривалим, вражаючим навіть для пластичних хірургів.

Замовлення послуги

ВИД ПОСЛУГ
Темні кола навколо очей
Замовити

Інші процедури

Отримати консультацію