Розширення пор

В Косметологічному центрі Naturel представлена авторська методика, яка відбувається за рахунок гідруючої системи, що допомагає підготувати шкіру до нетравматичної ліквідації закупорки, та використовується ексклюзивна техніка очищення, яка підбирається індивідуально в залежності від потреби: інструментальна чи апаратна.  Після виконаної методики шкіра обличчя очищена, без пошкоджень з відчуттям легкості та комфорту. Тривалість процедури 1,5 години. Рекомендоване проведення процедури 1 раз в місяць або по необхідності.

Косметологічна процедура, що представлена в Косметологічному центрі Naturel має на меті поліпшити стан шкіри та її  зовнішній вигляд, за допомогою спеціальних хімічних складників.

Можливі варіанти виконання пілінгу: поверхневий, поверхнево-серединний, серединний, глибокий.

Рекомендуються по показам, якщо потрібно поліпшити колір шкіри, відновити структуру – використовують поверхневі пілінги, які не провокують сухість, злущення почервоніння - це аргеніновий, азелоїновий, мигдальний.

Якщо є проблем на обличчі такі як запальні елементи (червони прищі), закриті комедони (закупорка яка не має отвору), рубці (розрив в глибокому шарі сполучної тканини), тобто дерма – тому результативніше використовувати поверхнево – сединні, серединні пілінги, такі як Джеснера і реакція шкіри після пілінга обов’язково така, як почервоніння, відчуття тепла, на наступний день стянутість, і через два три дні злущення дрібно пластичне або більш крупними пластинами, в залежності від глибини проблеми, яка є в глибинних шарах шкіри. Пілінг це косметологічна процедура косметологічного центру Naturel, що має на меті покращити стан шкіри та її зовнішній вигляд, за допомогою спеціальних хімічних складників.

Молочна кислота в свою чергу має відлущуючу та відбілюючу дію, вона також стимулює відновлення колагену – певного білка, що відповідає за еластичність та пружність шкіри та найголовніша перевага її в унікальній властивості з’єднувати, утримувати та рівномірно розприділяти вологу, направляючи її в глибинні шари шкіри.

Саліцилова кислота – виконує антибактеріальну дію та підсилює дію молочної кислоти.

Резорцин – ефективний ексфоліант, саме він відповідає за відшелушення та видалення верхнього шару епідермісу після пілінгу. Примножує дію попередніх двох кислот.

 

 

– Професійна косметика DMK, ексклюзив Косметологічного центру  Naturel (Danne) існує на ринку вже 45 років і є світовим лідером в корекції проблем шкіри, як косметологічних так і ряду дерматологічних.

концепцію роботи зі шкірою, яка містить наступні чотири кроки: ліквідувати, відновити, захистити та підтримати.

Унікальна процедура технології лікування розширених пор, представлена в Косметологічному центрі, а саме “Рідкий лазер”, оскільки по ефективності його порівнюють з лазерною шліфовкою, а також вона позбавлена ризику побічних ефектів.

Дана процедура вирішує проблему рознирених пор. Триває вона 1 годину 30 хвилин.

Курс складає 8 процедур, які виконуються 1 раз в 3 тижні.

Розширені пори часто приносять багато неприємних відчуттів людям які їх мають - обличчя виглядає, як апельсинова кірка, що є дуже не естетичним, а декоративна косметика та засоби для догляду, що наносяться на таку шкіру - підкреслюють проблему.

Дане Монтегю Кінг - засновник лінії ДМК (США) - розробив процедуру, яка не має аналогів в світі та дав назву їй - Лікування носу, дл боротьби з розширеними порами.

Дана процедура може використовуватись не тільки на ділянці носу, але і на чолі, підборідді, щічках - на будь-яких зонах, де присутні розширені пори.

Під час процедури на шкіру обличчя наноситься незвичайний пілінг з лужною а потім кислою фазами, що сприяє розчепленню білків поверхневого шару шкіри, та розгладжує края кожної пори, зменшуючи її глибину.

Після такої взаємодії шкіра інтенсивно охолоджується кубиками льоду та відновлюється з допомогою всесвітньо відомих сировиток та ферментних масок Данне.

Процедура яку представляє Косметологічний центр з допомогою прописаних протоколів Данне - “видалення розширених пор по методиці Данне” дає швидкий результат після першого проведення, та тривалий видимий ефект після першого використання, стійкий ефект шліфовки після курсу з 8-ми процедур.

Якщо раніше подібного роду естетичні проблеми могли бути вирішені тільки з домогою глубокої лазерної шліфовки, що виконується під наркозом, і з реабілітаційним періодом не менше місяця, то тепер це - комфортна терапевтична процедура в Косметологічному центрі, без ризику випадіння із соціального життя.

Цю процедуру не даром називають “Рідкий лазер” оскільки вона повністю порівнюється з лазерною шліфовкою, та не має ризику побічних ефектів, негативних наслідків, таких як рубці та пігментні плями.

Лікування розширених пор по методу Данне - вибір в тих випадках, коли результат дійсно необхідний!

Після проведення процедури, кожен клієнт може звернути увагу на прозорий резервуар, який знаходиться в апараті, в якому  знаходяться всі забруднення, які були на шкірі, комедони, сухі лусочки ороговівших клітиночок, які заважали шкірі дихати. Після чого зявляється  відчуття легкості, сяяння та бархатистості шкіри.

 

Під час процедури на очищену шкіру обличчя наноситься спеціальний пілінг із лужною речовиною а потім з кислою фазами, що сприяє розчепленню білків поверхневого шару шкіри та розгладженню країв кожної пори із зменшенням глибини. Після такої дії шкіра інтенсивно охолоджується кубиками льоду та відновлюється з допомогою всесвітньо відомих сироваток та ферментних масок Данне.

 

Даний апарат представляє собою герметичну вакуумно-проточну систему з робочою абразивною насадкою, виконаною із алмазу. В апарат під’єднується спеціальна лікувальна сироватка, яка під час мікрошліфування поверхні шкіри вводится з допомогою тиску у верхні шари шкіри. Сироватка підбирається в залежності від проблеми, а саме:

- Ліквідація зморшок

- Ліквідація пігментації

- Ліквідація запальних елементів на обличчі

По ефективності процедура має наступні переваги: помітний результат вже після першої процедури, розгладження зморшок, очищення шкіри і пор на ній, ліквідація запальних процесів та висипань на шкірі, відновлення водного балансу у внутрішніх шарах шкіри,  шліфовка шкіри, покращення кольору шкіри, та набуття шовковистого стану.

Після проведення процедури, кожен клієнт може звернути увагу на прозорий резервуар, який знаходиться в апараті, в якому  знаходяться всі забруднення, які були на шкірі, комедони, сухі лусочки ороговівших клітиночок, які заважали шкірі дихати. Після чого зявляється  відчуття легкості, сяяння та бархатистості шкіри.

Замовлення послуги

ВИД ПОСЛУГ
Розширення пор
Замовити

Інші процедури

Отримати консультацію