Колагенова помпа

Колагенова помпа – нова процеда від ДМК для підсилення вироблення колагену і відновленню пружності. Колагенова помпа основана на насиченні шкіри максимальною кількості вітаміна  С і запуску процесів активного виробництва волокон ,які забезпечують здоровий , молодий і підтягнутий вигляд .

Вітамін С “Бос фібробластів” як його називає засновник марки Данне Монтегю Кінг. Без максимальної концентрації в шкірі вітаміну С процеси утворень колагену замітно знижуються. Крім цього вітамін С робить пружніми судни, покращує колір обличчя і є сильним антиоксидантом, який протидіє фотостарінню (старінню під дією ультрафіолету сонячного чи солярію).

Такий високий концентрат, який реально знаходиться в препараті, не вдавалося отримати нікому з провідних виробників косметики. При нанаесенні на шкіру аплікатором кремнієві оболонки розтоплюються і лікувальний вітамін С 20% проникає в шкіру без втрати своєї активності. Таку високу концентрацію вітаміну С неможливо ввести в склад кремоподібних препаратів, за архунок того, що він денотує крем.

Данне знайшов вихід - він створив препарат 20%-ого вітаміну С FiberBlast C  у вигляді порошку, та вмістив його в кремнієву оболонку для захисту від окиснення.

 

Колагенова помпа - процедура Косметологічного центру Naturel, світової марки DANNE, для вироблення колагену та підтяжки.

FiberBlast C  процедура Косметологічного центру Naturel- ефективна для -

Результат помітний одразу - підтянута, сяюча та молода шкіра.

Після курсу Колагенової помпи результат буде ще більш виразним та довготривалим, вражаючим навіть для пластичних хірургів.

Замовлення послуги

ВИД ПОСЛУГ
Колагенова помпа
Замовити

Інші процедури

Отримати консультацію