Ендермологія (лімфодренажний масаж)

 

Апаратна методика, що представлена в Косметологічному центрі Naturel, яка направлена на позбавлення набряків  на обличчі, під очима ,над верхньою повікою ,зменьшення другого підборіддя,  відновлення пружності.

Погіршення зовнішнього вигляду шкіри з віком пов'язано з тим, що в її капілярах порушується мікроциркуляція крові і синтез еластину і колагену - білків, що відповідають за пружність. У результаті з'являється в'ялість, зморшки, втрачається здатність до відновлення після деформації.

Ліфт-масаж обличчя надає механічний вплив на глибокі шари шкіри і жирової клітковини, що робить позитивний вплив на її стан і зовнішній вигляд.

Під час процедури  шкіра проробляється, так званою, маніпулою- спеціальною насадкою. За допомогою вакууму ділянка шкіри злегка всмоктуюється і пропрацьовується кожний міліметр на обличчі.

Така процедура сприяє виведенню надлишку рідини з шкіри і стимулює обмін речовин. У результаті навіть після одного сеансу зникають набряки, провисання і дрібні зморшки. Зазвичай такий апаратний масаж обличчя проводять із 10 процедур, повторюючи їх по два рази на тиждень. Його неможливо проводить в домашніх умовах, і для проходження процедури необхідно звернутися в Косметологічний центр Naturel, де проводять дану процедуру.

 

Замовлення послуги

ВИД ПОСЛУГ
Ендермологія (лімфодренажний масаж)
Замовити

Інші процедури

Отримати консультацію