Процедури DMK. Ексклюзивні методики косметологічного центру "Naturel"

Косметологічний центр "Naturel" пропонує екслюзив – професійну косметику "DMK" (Danne), яка існує на ринку вже 45 років і є світовим лідером у корекції проблем шкіри, як косметологічних, так і ряду дерматологічних.

Концепцією роботи зі шкірою є наступні чотири кроки:

Процедура:

Розширені пори ми лікуємо за допомогою процедури "Рідкий лазер", яку за ефективністю порівнюють із лазерною шліфовкою. Ця процедура не має побічних ефектів. Тривалість – 1 година 30 хвилин. Курс складає 8 процедур, які виконуються 1 раз на 3 тижні. Данне Монтегю Кінг, засновник лінії "DMK" (США), розробив процедуру, яка не має аналогів у світі, та дав їй назву "Лікування носа для боротьби з розширеними порами".

Процедура може використовуватись не тільки на ділянці носа, але і на чолі, підборідді, щічках – на будь-яких зонах, де присутні розширені пори. Під час процедури на шкіру обличчя наноситься незвичайний пілінг з лужною, а потім кислою фазами, що сприяє розчепленню білків поверхневого шару шкіри та розгладжує краї кожної пори, зменшуючи її глибину. Після – шкіра інтенсивно охолоджується кубиками льоду та відновлюється з допомогою всесвітньо відомих сироваток та ферментних масок "Данне".

Видалення розширених пор за методикою Данне дає швидкий результат після першого проведення та тривалий видимий ефект після першого використання. Стійкий ефект шліфовки досягається після курсу з 8-ми процедур.

Якщо раніше подібного роду естетичні проблеми могли бути вирішені тільки за домогою глибокої лазерної шліфовки, що виконується під наркозом, з реабілітаційним періодом не менше місяця, то тепер – це комфортна терапевтична процедура у косметологічному центрі без ризику випадіння з соціального життя.

Цю процедуру недарма називають "Рідкий лазер", оскільки вона повністю порівнюється з лазерною шліфовкою та не має ризику побічних ефектів, негативних наслідків, таких, як рубці та пігментні плями.

Лікування розширених пор за методом Данне – вибір у тих випадках, коли результат дійсно необхідний!

 

Замовлення послуги

ВИД ПОСЛУГ
Процедури DMK. Ексклюзивні методики косметологічного центру "Naturel"
Замовити

Інші процедури

Отримати консультацію