VITAMIN ENERGY

Вітаміни - життєво важливі речовини, і немає необхідності говорити про їхню користь. Але в косметичних препаратах вони грають особливо важливу роль. Погана екологія, скажений темп великих міст, стреси, погрішності в харчуванні призводять до хронічної втоми, шкіра піддається «синдрому виснаження» і потребує відновлення енергії. Адже наша шкіра - найбільший бар'єр, що відокремлює організм від зовнішнього середовища. При нестачі вітамінів цей бар'єр стає вразливим. Шкіра втрачає еластичність і тонус, виснажуються її ресурси, а всередині клітин прискорюється поява «пошкоджень». Все це веде до передчасного старіння.

Вчені інституту Ericson Laboratoire створили програму VITAMIN ENERGY з високим вмістом життєво необхідних для шкіри вітамінів (А, Е, Н, В9, В6, В5, В3), які як щит захищають шкіру від дії агресивних факторів зовнішнього середовища, сприяють самовідновлення, тим самим допомагаючи зберегти її здоров'я і молодість.

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ БУСТЕР  - біокомплекс з червоної водорості, багатий таурином, який володіє унікальним енергетичним дією. Даний вид рідкісної водорості вирощений в екологічно чистих умовах морської фітобіоферми. Биокомплекс дає клітинам енергію для самовідновлення, запобігає передчасному старінню. Протидіє появі зморшок і ознак «втоми» шкіри, забезпечує її постійний тонус, створює ефект ліфтингу, забезпечує безперервне зволоження.

VITAMIN ENERGY - клінічно доведена ефективність усунення перших ознак старіння стирає сліди втоми, надає сяйво шкірі

 

Замовлення послуги

ВИД ПОСЛУГ
VITAMIN ENERGY
Замовити

Інші процедури

Отримати консультацію