Пілінг Джеснера

Косметологічний центр "Naturel" рекомендує спробувати пілінг Джесснера, який допоможе покращити стан шкіри та її зовнішній вигляд за допомогою спеціальних хімічних складників.

Можливі варіанти виконання пілінгу:

Рекомендуються за показаннями:

  1. Якщо потрібно покращити колір шкіри, відновити структуру – використовують поверхневі пілінги, які не провокують сухість, лущення та почервоніння. Це – аргеніновий, азелоїновий, мигдальний.

  2. Якщо є проблеми на обличчі, такі як: запальні елементи (червоні прищі), закриті комедони (закупорення, яке не має отвору), рубці (розрив у глибокому шарі сполучної тканини, тобто дермі), то найрезультативніше використовувати поверхнево-серединні, серединні пілінги, такі, як пілінг Джесснера. Реакція шкіри після пілінгу – почервоніння, відчуття тепла, наступного дня – стягнутість, і через два-три дні – лущення (дрібно-пластичне або крупними пластинами), в залежності від глибини проблеми.

Пілінг – це косметологічна процедура, яка має на меті покращити стан шкіри та її зовнішній вигляд за допомогою спеціальних хімічних складників:

Молочна кислота має відлущуючу та відбілюючу дію, вона також стимулює відновлення колагену – певного білка, що відповідає за еластичність та пружність шкіри, а її найголовніша перевага – в унікальній властивості з’єднувати, утримувати та рівномірно розподіляти вологу, направляючи її у глибинні шари шкіри.

Саліцилова кислота виконує антибактеріальну дію та підсилює дію молочної кислоти.
Резорцин – ефективний ексфоліант, саме він відповідає за відлущення та видалення верхнього шару епідермісу після пілінгу. Примножує дію попередніх двох кислот.

Замовлення послуги

ВИД ПОСЛУГ
Пілінг Джеснера
Замовити

Інші процедури

Отримати консультацію