Пілінг Джеснера

Косметологічний центр "Naturel" рекомендує спробувати пілінг Джесснера, який допоможе покращити стан шкіри та її зовнішній вигляд за допомогою спеціальних хімічних складників.

Можливі варіанти виконання пілінгу:

Рекомендуються за показаннями:

  1. Якщо потрібно покращити колір шкіри, відновити структуру – використовують поверхневі пілінги, які не провокують сухість, лущення та почервоніння. Це – аргеніновий, азелоїновий, мигдальний.

  2. Якщо є проблеми на обличчі, такі як: запальні елементи (червоні прищі), закриті комедони (закупорення, яке не має отвору), рубці (розрив у глибокому шарі сполучної тканини, тобто дермі), то найрезультативніше використовувати поверхнево-серединні, серединні пілінги, такі, як пілінг Джесснера. Реакція шкіри після пілінгу – почервоніння, відчуття тепла, наступного дня – стягнутість, і через два-три дні – лущення (дрібно-пластичне або крупними пластинами), в залежності від глибини проблеми.

Пілінг – це косметологічна процедура, яка має на меті покращити стан шкіри та її зовнішній вигляд за допомогою спеціальних хімічних складників:

Молочна кислота має відлущуючу та відбілюючу дію, вона також стимулює відновлення колагену – певного білка, що відповідає за еластичність та пружність шкіри, а її найголовніша перевага – в унікальній властивості з’єднувати, утримувати та рівномірно розподіляти вологу, направляючи її у глибинні шари шкіри.

Саліцилова кислота виконує антибактеріальну дію та підсилює дію молочної кислоти.
Резорцин – ефективний ексфоліант, саме він відповідає за відлущення та видалення верхнього шару епідермісу після пілінгу. Примножує дію попередніх двох кислот.

Замовлення послуги

ВИД ПОСЛУГ
Пілінг Джеснера
390 грн
Замовити

Інші процедури

Отримати консультацію