RF-ліполіз (1 зона)

RF-ліполіз – це єдина методика, визнана пластичними хірургами всього світу як альтернатива ліпосакції при лікуванні целюліту і надмірної ваги. Неінвазивна процедура, що дозволяє з комфортом і без відриву від звичного способу життя скорегувати недоліки фігури з локальними жировими відкладеннями, впоратися з "впертими" целюлітними складочками і скорегувати контури тіла при ліподистрофії. І зробити це без розрізів, болю і реабілітаційного періоду!
 
Як проходить процедура?
 
Процедура полягає в місцевому впливі радіочастот на оброблювану ділянку. Під час процедури пацієнт може відчувати невелике поколювання і досить інтенсивне тепло від дотиків і рухів маніпули. Після процедури зберігається приємне відчуття розігріву і легке почервоніння обробленої ділянки протягом півгодини.
 
Ефект:
  • усувається провисання внутрішньої частини рук;
  • підтягуються та зменшуються зона над колінками і внутрішня частина ніг;
  • післяродові розтяжки стають візуально непомітними.
Скільки потрібно процедур для видимого ефекту?
 
Ефект помітно відразу після першої процедури, але для його закріплення необхідно пройти курс із 6-10 процедур. У процесі кожної процедури стан шкіри буде покращуватися, а жирові відкладення зменшуватися. Кількість процедур в курсі індивідуальна і визначається лікарем.
 
Косметологічний центр "Naturel" запрошує Вас на безкоштовну консультацію!!!

Замовлення послуги

ВИД ПОСЛУГ
RF-ліполіз (1 зона)
Замовити

Інші процедури

Отримати консультацію