Кавітація ( 1 зона)

Кавітація – це один із методів скорочення шару зайвого жиру, розщеплення всіляких жирових відкладень і клітин. Основна мета такої процедури – це формування ідеальної, підтягнутої фігури. Завдяки впливу хвиль ультразвуку і подальшого "спорудження" своєрідних мікроплощин, жир набуває більш полегшеної форми, що дозволяє легко і швидко вивести його з організму. Важливо, що м'язова тканина в ході процесу не піддається негативному впливу ультразвуку – м'язи залишаються в колишньому стані, а кровоносна система отримує користь від такої терапії.
 
Всім відомо, що мембрана жирової тканини має хорошу міцність і розбити її дуже складно. В середньому, щоб повністю позбутися від жирових клітин будь-якої конкретної зони, лікарі рекомендують проводити від 6 до 12 сеансів з перервою у 5 днів між кавітаціями кожної зони. За цей період Ви встигнете відновитися, а продукти розпаду успішно покинуть Ваш організм.
 
Один сеанс кавітації триває близько півгодини, ще стільки ж професіоналам косметологічного центру "Naturel" буде потрібно, щоб провести лімфодренажний масаж, а також пресотерапію для схуднення. У жодному разі не відмовляйтеся від останніх двох процедур – вони вкрай важливі, адже допомагають позбутися набряклості.
 
Протипоказання:

Замовлення послуги

ВИД ПОСЛУГ
Кавітація ( 1 зона)
Замовити

Інші процедури

Отримати консультацію