Ендермологія (bioshape масаж)

Застосовуючи bioshape масаж для підтяжки шкіри та корекції фігури можна отримати такі результати, яких неможливо досягти завдяки звичайному ручному масажу і використанню косметологічних засобів.

Під час масажу вплив на шкіру і підшкірно-жирову клітковину здійснюється моторизованими роллерами, укладеними в спеціально сконструйовану маніпулу. Ролики обертаються з різними швидкостями, у різних напрямках, що дозволяє вирішувати весь спектр естетичних проблем. Під час процедури bioshape масажу відбувається одночасна дія кількох впливів: вакуумно-роликового масажу, РФ ліфтингу (дає пружність), інфрачервоного випромінювання (прогріває шкіру). Контрольована вакуумно-роликова дія не пошкоджує судинну сітку, а виводить зайву рідину з тканин.

Ще однією перевагою масажу є лімфодренажний ефект: оскільки виводяться надлишки рідини з підшкірних тканин, то зникають набряки і припухлості. А ефективна стимуляція сполучної тканини дозволяє зменшити обсяг жирових клітин, відновити циркуляцію і обмінні процеси, повернути шкірі пружність, побороти целюліт будь-якого походження та на будь-якій стадії розвитку. Масаж нормалізує дію нервової системи та допомагає розслабитись.

Тривалість – 1,5 години.

Частота проведення – 2-3 рази на тиждень.

Курс процедур – 10-15 сеансів.

Залежно від стану організму у 60% пацієнтів результати стають помітними вже після 6-10 процедур.

Показання для проведення Bioshape масажу:

Протипоказання для проведення Bioshape масажу:

Результат від Bioshape масажу:

Рекомендації по процедурі "Bioshape масаж":

Замовлення послуги

ВИД ПОСЛУГ
Ендермологія (bioshape масаж)
Замовити

Інші процедури

Отримати консультацію