Пресотерапія

Застої рідини – це тенденція тканин накопичувати рідину і токсини, що провокують утворення набряків і розпухання, часто супроводжуються виникненням почуття дискомфорту і тяжкості в кінцівках.
 
Причина застоїв – порушена циркуляція лімфи, що веде до появи таких естетичних дефектів, як:
Косметологічний центр "Naturel" представляє методику під назвою "пресотерапія", яка здатна моментально і ефективно відновити систему циркуляції! Процедури пресотерапії забезпечують детоксикацію й очищення лімфатичної системи.
 
Пресотерапію використовують для:
Принцип методу:
Послідовність наростаючих запрограмованих натискань (від 20 до 160 мм рт. стовпчика) реактивує природну венозну та лімфатичну циркуляцію, забезпечуючи вихід внутрішньотканинної рідини в лімфатичні судини і судинну систему, що, в свою чергу, прискорює виведення накопичених в результаті обміну речовин токсинів.
 
Вплив:
На систему мускулатури → тонізує м'язи і суглоби, зміцнює тканини, що їх з’єднують. Це забезпечує почуття легкості в ногах, знімає м'язові спазми.
На тканини → нормалізує циркуляцію крові, покращує живлення тканин, підсилює клітинну регенерацію. Також забезпечує виведення токсинів, створюючи правильний клітинний метаболізм.
 
Магнітотерапія для відродження краси
Косметологічний центр "Naturel" у Чернівцях проводить програми пресотерапії в комплексі з процедурами магнітотерапії. Магнітотерапія наповнює кров і лімфатичну систему енергією, генеруючи більш насичений потік поживних компонентів, які покращують функціонування тканин. Магнітотерапія створює полярність внутрішньотканинної рідини таким чином, щоб направити її в лімфатичні судини і точки розвантаження. Процедури забезпечують прискорення всіх відновлювальних процесів з біорегенеруючою, протизапальною та протинабряковою дією.
 
Програми:
Сприяє виведенню зайвої рідини і шлаків, що містяться в ній, полегшуючи лімфатичну систему, спрямовуючи відтік по великих лімфатичних судинах нижніх кінцівок до основного колектора – грудного протоку.
Підсилює кровообіг і збільшує кількість кисню в тканинах, що призводить до полегшення венозного відтоку вуглекислого газу і катаболітів. М'яка гімнастика для судин для підтримки еластичності і працездатності капілярів.
Стимуляція і зміцнення м'язів і суглобів, а також з'єднання їх тканин для загального розслаблення і усунення почуття тяжкості і м'язового напруги. * Естетичне моделювання силуету без втрати ваги.
Легкий і делікатний, але ефективний вплив, що сприяє дренажу нижніх кінцівок. Відмінна профілактика утворення набряків, телеангеоектазіі і розтяжок.
Покращує кровообіг і видаляє застої рідини, даруючи відчуття легкості набряклим ногам; дозволяє легше і швидше відновити роботу системи кровообігу.
Підвищує якість тканини, готуючи її до хірургічних операцій, зменшуючи до мінімуму застої рідини. Сприяє зменшенню жирових відкладень. Покращує зовнішній вигляд тканини і перешкоджає утворенню ущільнення і опускання тканини після операції.
Стимулює кровообіг в шкірній структурі, сприяючи виведенню відходів, що утворюються під час обмінних процесів і покращуючи живлення тканин аж до кісткової структури. Стимулюючи глибинний і поверхневий кровообіг, перешкоджає витонченню жирового шару, що викликається гормональними змінами в організмі під час менопаузи і в період перед менопаузою.
Електромагнітна стимуляція області живота сприяє притоку крові до черевних м'язів і поперекової області, покращуючи трофізм тканин, активно впливаючи на вторинну м'язову недостатність і компенсуючи брак фізичної активності.

Замовлення послуги

ВИД ПОСЛУГ
Пресотерапія
Замовити

Інші процедури

Отримати консультацію